Relacje

Beata i Bartek

Blog

Witamy, Chcielibyśmy serdecznie podziękować, za wspaniałą organizację naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się 03.09.2011r.

Szczególne uznanie należy się Pani Zosi, która od początku otoczyła nas troskliwą opieką, a jej profesjonalizm, umiejętność słuchania oraz nie znikający z twarzy uśmiech, to tylko nieliczne z wielu cech dobrego menadżera, którym niewątpliwie jest :). Dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Zosi i oczywiście całej “załogi” ani przez chwilę nie musieliśmy się o nic martwić.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w ten wyjątkowy dzień bawiliśmy się właśnie tutaj. Wspaniała atmosfera – w szczególności profesjonalna obsługa – przemili i uśmiechnięci Panowie, którzy wytrwale i dzielnie towarzyszyli nam do białego rana 😉 oraz fantastycznie udekorowana przez Panią Agnieszkę sala – sprawiły, że ten dzień zapamiętamy do końca naszego życia.

Wszyscy goście byli zachwyceni smakiem, wyglądem i sposobem podania potraw, za co serdecznie dziękujemy kucharzom.

Nie możemy nie wspomnieć o przygotowanym specjalnie dla nas Apartamencie dla nowożeńców, co było bardzo miłym gestem ze strony hotelu Liburnia.

Za to i za wszystko inne jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy. To między innymi dzięki Wam wspomnienia o naszym weselu są nieustannie żywe.

Pozdrawiamy
Beata i Bartłomiej