Dla biznesu

Konferencje, szkolenia, kongresy, negocjacje biznesowe, spotkania integracyjne, wyjazdy motywacyjne. Przygotujemy idealne warunki do przeprowadzenia tych wszystkich przedsięwzięć. Pomożemy dobrać odpowiednią ofertę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb, życzeń i budżetu. Zapraszamy do kontaktu!

x (x)

Konferencje i szkolenia

Chcesz zorganizować konferencję, szkolenie a może seminarium? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! Dysponujemy klimatyzowaną salą konferencyjną, zlokalizowaną na parterze z bezpośrednim wyjściem na zewnątrz i dostępem do własnego parkingu, przystosowaną do organizacji wszelkiego rodzaju eventów. Zapraszamy do kontaktu!

Bankiety

Wiemy, że organizacja imprezy firmowej to nie lada wyczyn. Są to jedne z bardziej wymagających spotkań, podczas których profesjonalizm i doświadczenie odgrywają istotną rolę, a także wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Zapytaj o termin!

Śniadania biznesowe

Śniadanie biznesowe są doskonała okazją, by przy porannej,  kawie  przedstawić swoją propozycję handlową i porozmawiać o współpracy. Industrialne, klimatyzowane wnętrza Hotelu Liburnia*** oraz artystyczna restauracja z duszą, to wnętrza, które sprzyjają tworzeniu dobrych relacji! Zapytaj o szczegóły!

Rekrutacje

Odpowiednie zaplecze do przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej, to coś, czego szukasz? Mamy odpowiednią przestrzeń! Dowiedz się więcej!

Pakiety biznesowe

Chcemy ciągle miło zaskakiwać naszych Gości i to właśnie z myślą o Was tworzymy Oferty Specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami!
x (x)

Imprezy integracyjne

Też uważasz, że nic tak nie zbliża ludzi jak impreza integracyjna? My uważamy, że to zawsze świetna okazja do bliższego poznania się pracowników, zintegrowania zespołu oraz miłego spędzenia czasu we własnym gronie. Dowiedz się więcej!