Dla biznesu

Konferencje, szkolenia, kongresy, negocjacje biznesowe, spotkania integracyjne, wyjazdy motywacyjne. Przygotujemy idealne warunki do przeprowadzenia tych wszystkich przedsięwzięć. Pomożemy dobrać odpowiednią ofertę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb, życzeń i budżetu. Zapraszamy do kontaktu!

Konferencje i szkolenia

Hotel Liburnia *** dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną przystosowaną do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń oraz innych spotkań biznesowych. Sala ma 270 m2. Istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze.

Bankiety

Imprezy firmowe to niezwykle wymagające spotkania, podczas których profesjonalizm i doświadczenie odgrywają niebanalną rolę. Restauracja Liburnia oraz sala bankietowa to miejsca dysponujące elegancką, klimatyzowaną przestrzenią, wyśmienitą kuchnią oraz profesjonalnym serwisem.

Śniadania biznesowe

Zapraszamy do organizacji Śniadań Biznesowych w industrialnych wnętrzach Hotelu Liburnia. Proponujemy najwygodniejszą w takich okazjach, formę bufetu.

Rekrutacje

Hotel Liburnia to idealne miejsce do przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do kontaktu!

Pakiety biznesowe

Chcemy ciągle miło zaskakiwać naszych Gości i to właśnie z myślą o Was tworzymy Oferty Specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami!

Imprezy integracyjne

Nic tak nie zbliża ludzi jak impreza integracyjna. To zawsze świetna okazja do bliższego poznania się pracowników, zintegrowania zespołu oraz miłego spędzenia czasu we własnym gronie.