Dla biznesu

Konferencje, szkolenia, kongresy, negocjacje biznesowe, spotkania integracyjne, wyjazdy motywacyjne. Przygotujemy idealne warunki do przeprowadzenia tych wszystkich przedsięwzięć. Pomożemy dobrać odpowiednią ofertę indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb, życzeń i budżetu. Zapraszamy do kontaktu!
x (x)

Konferencje i szkolenia

Hotel Liburnia *** dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną przystosowaną do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń oraz innych spotkań biznesowych. Sala ma 270 m2. Istnieje możliwość podziału na dwie mniejsze.
x (x)
x (x)
x (x)

Bankiety

Imprezy firmowe to niezwykle wymagające spotkania, podczas których profesjonalizm i doświadczenie odgrywają niebanalną rolę. Restauracja Liburnia oraz sala bankietowa to miejsca dysponujące elegancką, klimatyzowaną przestrzenią, wyśmienitą kuchnią oraz profesjonalnym serwisem.
x (x)

Śniadania biznesowe

Zapraszamy do organizacji Śniadań Biznesowych w industrialnych wnętrzach Hotelu Liburnia. Proponujemy najwygodniejszą w takich okazjach, formę bufetu.
x (x)
x (x)

Rekrutacje

Hotel Liburnia to idealne miejsce do przeprowadzenia rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do kontaktu!
x (x)

Pakiety biznesowe

Chcemy ciągle miło zaskakiwać naszych Gości i to właśnie z myślą o Was tworzymy Oferty Specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi propozycjami!
x (x)

Imprezy integracyjne

Nic tak nie zbliża ludzi jak impreza integracyjna. To zawsze świetna okazja do bliższego poznania się pracowników, zintegrowania zespołu oraz miłego spędzenia czasu we własnym gronie.
x (x)