Hotel

Hotel Liburnia jest położony niemalże w centrum miasta Cieszyna oraz niedaleko granicy z Republiką Czeską, będąc jedynym klimatyzowanym hotelem w mieście.

Cechuje nas indywidualne podejście do Gości, rodzinna atmosfera, industrialny wystrój i wyśmienita kuchnia. Liburnia to hotel zapewniający spokój w przytulnych pokojach, które sprzyjają regeneracji sił. Współpracujemy z położonym nieopodal ośrodkiem SPA. Posiadamy pokój masażu i siłownię fitness. W recepcji Hotelu Liburnia istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, a także kijków do nordic walking.

Zapraszamy również do organizowania szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych – stacjonarnych i wyjazdowych, Do dyspozycji Gości oddajemy klimatyzowaną salę konferencyjną z potencjałem do 250 osób, własnym parkingiem oraz dostępem do Wi-Fi. Oferujemy specjalne ceny oraz pakiety dla gości biznesowych i grup zorganizowanych. Organizujemy wesela, imprezy firmowe, bankiety i inne imprezy okolicznościowe.

Nasz hotel poleca także branżowy portal z noclegami Meteor.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego hotelu.

>> Regulamin hotelu

Opinie

Bardzo przyjemny hotel z rewelacyjną obsługą i niecodziennym/rzadko spotykanym podejściem do gości. Standard pokoi nawet przekracza zaszeregowanie obiektu jeśli chodzi o gwiazdki. Z przyjemnością powrócimy przy kolejnej bytności w Cieszynie 🙂

x (x)

Opinie