Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowo wyposażone, wygodne pokoje z łazienkami, telewizorem, telefonem, klimatyzacją, zestawem kosmetyków oraz dostępem do Internetu. W naszej ofercie znajduje się również pokój dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy 47 pokojami. Możemy w sumie ugościć 105 osób. Dla Państwa wygody dostępny jest room service w godzinach otwarcia restauracji. Wysoki standard obiektu z ciepłym charakterem wnętrz, kolorystyką ścian i tkanin sprzyja dobremu odpoczynkowi i relaksowi. Dla bezpieczeństwa przechowywania cennych przedmiotów polecamy sejf hotelowy. Posiadamy przechowalnię bagaży przy recepcji. Nasz hotel posiada rekomendację ogólnopolskiego bazy noclegowej Meteor, od którego otrzymaliśmy certyfikat "Gwarancja Satysfakcji".

Pokój jednoosobowy Max. 1 osoba

Pokój składa się z jednego pomieszczenia i idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. Suszarka do włosów i żelazko dostępne są w hotelowej recepcji na życzenie gości.

Udogodnienia:

Pokój jednoosobowy z podwójnym łóżkiem Max 1 osoba

Pokój składa się z jednego pomieszczenia i idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i do wypoczynku. Suszarka do włosów i żelazko dostępne są w hotelowej recepcji na życzenie gości.

Udogodnienia:

Pokój dwuosobowy Max. 2 osoby

Pokój składa się z jednego pokoju i idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i do relaksu. Na życzenie w hotelowej recepcji dostępna jest suszarka do włosów i żelazko.

Udogodnienia:

Pokój czteroosobowy Max. 4 osoby

Pokój składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń.  Nadaje się zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i wyjazdów większą grupą osób. Suszarka do włosów i żelazko dostępne są w hotelowej recepcji na życzenie gości.

Udogodnienia:

Pokój studio Max. 3 osoby

Pokój składa się z dwóch pomieszczeń. Część wypoczynkowa wyposażona jest w rozkładaną kanapę, która może być wykorzystana także jako miejsce do spania.. Z kolei część sypialna dysponuje dwoma łóżkami, które można połączyć. Suszarka do włosów i żelazko dostępne są w hotelowej recepcji na życzenie gości.

Udogodnienia:

Pokój DE LUX Max. 3 osoby

Apartament de luxe jest pokojem o najwyższym standardzie w naszym hotelu. Składa się z dwóch pomieszczeń – sypialni oraz pokoju dziennego, który wyposażony jest dodatkowo w stół jadalny oraz rozkładaną kanapę, która może być wykorzystana jako miejsce do spania. Pokój dzienny to idealne miejsce na organizację spotkania w małym gronie.

Udogodnienia:

{"autoplay":"true","autoplay_speed":3000,"speed":300,"arrows":"false","dots":"false"}

Sprawdź dostępność