Blog

Walentynki idealne, czyli jak wybrać najlepszy hotel na romantyczny pobyt

Na co dzień jesteśmy mocno zabiegani i pochłonięci pracą. Realizując kolejne obowiązki, zapominamy że zdarzają się okazje, które warto spędzić inaczej. Świetnym pomysłem na wyjątkowy weekend we dwoje może być wyjazd do hotelu. Wiele z nich specjalizuje się w ofertach przygotowanych specjalnie dla par. Dlaczego warto skorzystać z takiej propozycji? Bo to jedyna okazja, by celebrować swój związek, poczuć się wyjątkowo i podarować to, co najcenniejsze- czas.

Jak zorganizować wigilię firmową?

Wigilia firmowa to ważne wydarzenie, które wymaga zastosowania odpowiedniej oprawy oraz organizacji. Jeśli należysz do tych osób, dla których przygotowanie jej jest problematyczne, zdecydowanie warto zapoznać się z tym pomocnym poradnikiem. Na jakie kwestie warto zwrócić uwagę? W jaki sposób zaplanować wigilię firmową krok po kroku? Sprawdź, jak zorganizować to wydarzenie, tak aby był to udany i wyjątkowy czas.

Udana zabawa andrzejkowa, czyli jak zorganizować magiczne andrzejki w Cieszynie.

Andrzejki na dobre zagościły w kalendarzu dorocznych wydarzeń towarzyskich. Obchodzone pod koniec listopada imieniny Andrzeja to ostatnia przed Bożym Narodzeniem okazja do szalonej zabawy w gronie przyjaciół, dlatego przed okresem adwentowego wyczekiwania na Wigilię i Święta warto dać się porwać magii tej wyjątkowej nocy. Organizacja Andrzejek to ogromne wyzwanie, a jeśli chodzi o magię, można rozumieć ją w tym miejscu na dwa sposoby. Sprawdź, jak zorganizować zabawę andrzejkową, by była udana, magiczna i wyjątkowa.

Na czym polegają śniadania biznesowe i jakie są ich zalety?

Relacje biznesowe kształtowane są nie tylko w czasie i miejscu realizowanych obowiązków. Od wielu lat niesłabnącą popularnością cieszą się eventy biznesowe, spotkania partnerów biznesowych podczas lunchu lub kolacji służbowej, a także konferencji, szkoleń, bankietów firmowych i wyjazdów integracyjnych. Organizacja tych wydarzeń wymaga koordynacji wielu czynników i nierzadko wymaga wsparcia profesjonalistów. Wśród biznesowych spotkań poza budynkiem działalności firmowej warto zwrócić uwagę na cieszące się coraz większą popularnością śniadania biznesowe. Dowiedz się, jak przebiegają i czy warto je organizować.

City Break – dlaczego Cieszyn?

City break to modny ostatnimi czasy termin, który oznacza szybki, kilkudniowy wypad do innego miasta i zwiedzenie najciekawszych w nim miejsc. Co prawda w przypadku Cieszyna kilkudniowy pobyt może nie wystarczyć aby zobaczyć wszystkie atrakcje. Z pewnością pozwoli zapoznać się z najważniejszymi i da apetyt na powrót do tego cudnego miasta. Oto garść wskazówek, jak spędzić niezapomniane chwile nawet podczas krótkiego pobytu w Cieszynie!