Pakiety biznesowe

Biznes pakiet

Planujesz służbowy wyjazd? Dobrze trafiłeś! Nasza oferta biznesowa obejmuje nocleg w pokoju wyposażonym w wygodny materac, szybkie wifi i funkcjonalne biurko do pracy. Zaserwujemy dla Ciebie treściwe śniadanie oraz pyszną obiadokolację!

Zarezerwuj termin!

Pakiet golf dla grup

Zastanawiałeś się nad organizacją nietypowego spotkania integracyjnego dla swoich kontrahentów lub pracowników? Pobyt w naszym hotelu, położonym przy granicy z Czechami, połączony z nauką gry w golfa na jednym z 10 najlepszych pól golfowych w Republice Czeskiej, to forma integracji, która zaskoczy każdego! Zaraz po wysiłku fizycznym, czeka Was pobyt na łonie natury, na pięknie ukształtowanym, zielonym terenie. Na koniec dnia zaplanowana jest kolacja składająca się z dań kuchni fusion serwowana w naszej restauracji.

Sprawdź dostępne terminy!

Integracja z adrenaliną

Zastanawiałeś się jakim sposobem można efektywnie zintegrować grupę? Grą zespołową! Wyścigi gokartowe to zarówno świetna rozrywka jak i  integracja, która z pewnością jeszcze bardziej scali Twój zespół!

Sprawdź dostępność i zarezerwuj pobyt!

Pakiet konferencyjny

Chcesz aby organizowana przez Ciebie konferencja była dopracowana i zapięta na ostatni guzik? Żeby osoby, z którymi współpracujesz były zaangażowane na 100%, dbały o szczegóły i miały wieloletnie doświadczenie? Aby powietrzu unosił się aromat dobrze zaparzonej kawy, a zaserwowany w klimatycznej restauracji obiad lub lunch był po prostu pyszny? To jest właśnie takie miejsce, a my czekamy na Ciebie!

Zapytaj o szczegóły!