Oferty specjalne

Odpocznij w podróży

Planujesz daleką podróż i szukasz noclegu, żeby w połowie drogi zregenerować siły? A wiedziałeś, że znajdujemy się 1800 m od zjazdu z drogi ekspresowej S52 tuż przed wjazdem do Republiki Czeskiej, a także w bliskim sąsiedztwie dworców PKP i PKS? Znajdujemy się na Twojej trasie i oferujemy wszystko to czego potrzebujesz.

Sprawdź dostępne terminy!

Romantyczny weekend

Marzy Ci się romantyczny pobyt w ciekawym miejscu, jak na przykład Wenecja? A wiedziałeś/łaś, że w Cieszynie mamy własną Cieszyńską Wenecję?

City Break

Czy wiedziałeś/łaś, że nasze urokliwe miasto ma 1200 letnią historię? Nie? W takim razie najwyższy czas to zmienić! Zwiedzaj, smakuj /dania Śląska Cieszyńskiego/ oraz odpoczywaj w naszym wielkokulturowym mieście położonym nad rzeką Olzą. Zapoznaj się też z wpisami na blogu, to z pewnością pomoże nakreślić plan Twojego odpoczynku!

Sprawdź dostępne terminy!

Piwne impresje

Czy słyszałeś o zabytkowym Browarze Zamkowym w Cieszynie? Nie? Koniecznie nadrób te zaległości! Poznaj historię naszego lokalnego browaru, który działa nieprzerwanie od 1846 roku i rozsmakuj się w różnorodnych smakach cieszyńskiego piwa. Nasz hotel położony jest 15 minut piechotą od tego niezwykłego miejsca, do tego mamy w swoim menu dania kuchni Śląska Cieszyńskiego, które dopełnią paletę doznań związanych z historią i regionem.

Sprawdź dostępne terminy!