Oferty specjalne

City Break

Czy wiedziałeś/łaś, że nasze urokliwe miasto ma 1200 letnią historię? Nie? W takim razie najwyższy czas to zmienić! Zwiedzaj, smakuj /dania Śląska Cieszyńskiego/ oraz odpoczywaj w naszym wielkokulturowym mieście położonym nad rzeką Olzą. Zapoznaj się też z wpisami na blogu, to z pewnością pomoże nakreślić plan Twojego odpoczynku!

Sprawdź dostępne terminy!

Piwne impresje

Czy słyszałeś o zabytkowym Browarze Zamkowym w Cieszynie? Nie? Koniecznie nadrób te zaległości! Poznaj historię naszego lokalnego browaru, który działa nieprzerwanie od 1846 roku i rozsmakuj się w różnorodnych smakach cieszyńskiego piwa. Nasz hotel położony jest 15 minut piechotą od tego niezwykłego miejsca, do tego mamy w swoim menu dania kuchni Śląska Cieszyńskiego, które dopełnią paletę doznań związanych z historią i regionem.

Sprawdź dostępne terminy!

Pakiet dla aktywnych

Myślałeś kiedyś nad grą w golfa? Jeżeli tak, to nie zwlekaj już dłużej tylko przejdź do działania!  Przyjedź do nas i spędź niezapomniane chwile grając na jednym z 10 najlepszych pól golfowych w Republice Czeskiej, na łonie natury z przepięknymi widokami i idealnie ukształtowanym terenem. U nas znajdziesz miejsce na wypoczynek w klimatycznym miejscu z wyśmienitą kuchnią serwującą dania kuchni zarówno regionalnej jak i kuchni fusion.

Nie zwlekaj, zapytaj o termin!

Zabawa z adrenaliną

Lubisz ten dreszcz emocji związany z adrenaliną? Chciałbyś poczuć jej solidną dawkę podczas jazdy na gokartach? Oferujemy przejażdżkę na jednym z najlepszych torów gokartowych! Dodatkowy bonus to poznanie naszego uroczego miasta z wielkokulturową historią i możliwość sprawdzenia smaków dań regionalnej kuchni Śląska Cieszyńskiego. Idealna opcja na weekend!

Zapytaj o szczegóły!