Blog

Wszystkiego najlepszego

Blog

Każdy z nas chce spędzić ten ważny dla siebie dzień w gronie najbliższych: rodziny, przyjaciół, znajomych. W zależności od tego, jak duże ma być to przyjęcie, możemy zdecydować się na zorganizowanie go w zaciszu domowym lub w lokalu. Zaczynamy: wszystkiego najlepszego…

… w dniu Twoich urodzin, z okazji Waszego jubileuszu

Przygotowujesz się do świętowania swoich okrągłych urodzin lub jubileuszu małżeństwa? Warto, aby ten dzień był inny niż wszystkie. Wraz z managerem lokalu, w którym chcesz obchodzić swoje święto dobierz odpowiednie menu na ten jakże uroczysty obiad. Wybierz wpisujące się w Twoje gusta pierwsze i drugie danie. Nie zapomnij o deserze – niech ten dzień będzie jeszcze słodszy!

… z okazji narodzin dziecka lub Pierwszej Komunii

Przyjście dziecka na świat jest prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych chwil w życiu. Po ochrzczeniu maleństwa warto zaprosić najbliższych na skromne przyjęcie i wspólnie przeżywać tą piękną chwilę delektując się starannie przygotowanym menu. Twoje dziecko pójdzie wkrótce do Pierwszej Komunii Świętej? Spraw, aby ten dzień był dla niego niezapomnianym dniem.

… na nowej drodze życia

Kameralny bankiet czy huczne przyjęcie weselne? Razem ze swoją drugą połówką musicie zastanowić się nad liczbą gości i odpowiednim menu weselnym. Bardzo ważna jest również oprawa – fotograf, kamerzysta, zespół, atrakcje dla gości.

A na koniec…

Decydując się na świętowanie poza domem, koniecznie weźcie pod uwagę możliwości lokalu. Ważne jest, aby sala była przestronna i klimatyzowana. Istotne jest również serwowane menu – jeśli obiekt posiada swoją restaurację – skorzystajcie z niej, poznajcie jej smaki. Powodzenia! 🙂