Blog

noclegi cieszyn sala na szkolenia i konferencje

Hotel Liburnia – doskonałe miejsce na konferencję oraz firmową integrację

Blog

Spis treści:

  1. Od czego zależy udana konferencja w hotelu?
  2. Pomysły na firmową integrację w hotelu Liburnia
  3. Dlaczego warto wybrać hotel Liburnia?

Udana konferencja czy integracja firmowa wymaga dużego wysiłku organizacyjnego. Wybierając miejsce do jej organizacji warto kierować się nie tylko lokalizacją. Świetne miejsce powinno zapewniać odpowiednie zaplecze i wyposażenie.

Od czego zależy udana konferencja w hotelu?

Podstawą konferencji są dobrzy prelegenci, którzy potrafią w interesujący sposób przekazać swoją wiedzę. Równie ważne jest miejsce, w którym konferencja została zorganizowana. Jeżeli uczestnicy będą musieli siedzieć na niewygodnych krzesłach w dusznej sali, a akustyka pomieszczenia będzie utrudniać zrozumienie mówcy, to niewiele merytorycznych treści pozostanie w głowach gości. Za to pozostaną nieprzyjemne wspomnienia i niechęć do udziału w kolejnych organizowanych wydarzeniach. Aby tego uniknąć, dołóż szczególnych starań, by wybrane przez Ciebie miejsce było komfortowe.

Jeżeli przygotowujesz konferencję w Cieszynie, skorzystaj z oferty sprawdzonych organizatorów. Hotel Liburnia doskonale się do tego nadaje. Przede wszystkim posiada dużą, klimatyzowaną salę konferencyjną przygotowaną do przyjęcia nawet 250 gości. Ma własne zaplecze sanitarne i dostęp do osobnego parkingu. Do dyspozycji oddajemy rzutnik multimedialny, ekran, odtwarzacz CD, DVD, flipchart, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe oraz mównicę. W sali dostępny jest również szybki internet bezprzewodowy

Hotel z klimatyzacją i odpowiednim wyposażeniem to nie jedyny warunek udanej konferencji. Zarówno prelegenci, jak i zaproszeni goście, potrzebują przerw na odpoczynek. Przy naszej sali konferencyjnej dostępne jest klimatyczne lobby, w którym można zrelaksować się w czasie przerwy.

Zapewniamy także odpowiedni catering, zgodnie z życzeniem klientów. Dzięki własnej restauracji przygotujemy nie tylko przerwę kawową ze słodkimi czy owocowymi przekąskami. Możemy także zaserwować lunch dla wszystkich gości. Gwarantujemy wyśmienitą kuchnię i fachową obsługę.

Pomysły na firmową integrację w hotelu Liburnia

Hotel Liburnia to także świetne miejsce na zorganizowanie firmowej integracji w Cieszynie. Takie spotkanie to nie tylko okazja do lepszego poznania się pracowników między sobą, ale także dyskretny sposób na przeprowadzenie wewnętrznej rekrutacji. Scenariusze zabaw integracyjnych proponowane przez firmę eventową, z którą współpracujemy, mogą służyć celom integracyjnym lub szkoleniowym. 

Integracja firmowa w hotelu to także okazja do rozbudzenia kreatywności pracowników i wyłonienia wśród nich naturalnych liderów. Buduje zaangażowanie, poprawia efektywność pracy i pozwala na odpoczynek w miłym otoczeniu. Nie musi to być impreza stacjonarna. Dobrym pomysłem mogą okazać się gry i zabawy integracyjne w terenie lub zwiedzanie okolicznych atrakcji. Pomyśl, jak mogliby zareagować Twoi pracownicy, jeżeli zaproponujesz im zobaczenie od środka browaru połączone z warsztatami i degustacją piwa w historycznych wnętrzachFirmowa integracja w Cieszynie zapewni im wiele atrakcji.

Wyjazd integracyjny może być połączony z dłuższym wypoczynkiem. W hotelu Liburnia dostępnych jest 105 miejsc noclegowych dla gości w klimatyzowanych pokojach z łazienkami.

Dlaczego warto wybrać hotel Liburnia?

Hotel Liburnia ma bardzo dobra lokalizację. Umiejscowiony jest niemalże w centrum Cieszyna. Posiada doskonałe wyposażenie konferencyjne oraz dobrze wyposażone pokoje gościnne. Doświadczony zespół pracowników zapewni profesjonalną obsługę konferencji, firmowych integracji i innych imprez okolicznościowych. Hotelowa restauracja serwuje dania Śląska Cieszyńskiego oraz pizzę z pieca opalanego drewnem, a doświadczeni pracowni pomogą we wszystkich przygotowaniach.