O_nasO_nasO_nasO_nasO_nas

Wszystkiego najlepszego z okazji...

2018-03-13

Wszystkiego najlepszego...

Każdy z nas chce spędzić ten ważny dla siebie dzień w gronie najbliższych: rodziny, przyjaciół, znajomych. W zależności od tego, jak duże ma być to przyjęcie, możemy zdecydować się na zorganizowanie go w zaciszu domowym lub w lokalu. Zaczynamy: wszystkiego najlepszego...

 

... w dniu Twoich urodzin, z okazji Waszego jubileuszu
Przygotowujesz się do świętowania swoich okrągłych urodzin lub jubileuszu małżeństwa? Warto, aby ten dzień był inny niż wszystkie. Wraz z managerem lokalu, w którym chcesz obchodzić swoje święto dobierz odpowiednie menu na ten jakże uroczysty obiad. Wybierz wpisujące się w Twoje gusta pierwsze i drugie danie. Nie zapomnij o deserze – niech ten dzień będzie jeszcze słodszy!

... z okazji narodzin dziecka lub Pierwszej Komunii
Przyjście dziecka na świat jest prawdopodobnie jedną z najpiękniejszych chwil w życiu. Po ochrzczeniu maleństwa warto zaprosić najbliższych na skromne przyjęcie i wspólnie przeżywać tą piękną chwilę delektując się starannie przygotowanym menu. Twoje dziecko pójdzie wkrótce do Pierwszej Komunii Świętej? Spraw, aby ten dzień był dla niego niezapomnianym dniem.

... na nowej drodze życia
Kameralny bankiet czy huczne przyjęcie weselne? Razem ze swoją drugą połówką musicie zastanowić się nad liczbą gości i odpowiednim menu weselnym. Bardzo ważna jest również oprawa – fotograf, kamerzysta, zespół, atrakcje dla gości. 

A na koniec...
Decydując się na świętowanie poza domem, koniecznie weźcie pod uwagę możliwości lokalu. Ważne jest, aby sala była przestronna i klimatyzowana. Istotne jest również serwowane menu – jeśli obiekt posiada swoją restaurację – skorzystajcie z niej, poznajcie jej smaki. Powodzenia! :)

<<Powrot
Kontakt

ul. Liburnia 10
43-400 Cieszyn
tel.: 33 852 05 31, 780 043 099
tel. restauracja/pizzeria: 33 852 29 92, 780 043 098
recepcja@liburniahotel.pl

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.