Wesela

Wesele Beaty i Bartłomieja

Witamy, Chcielibyśmy serdecznie podziękować, za wspaniałą organizację naszego przyjęcia weselnego, które odbyło się 03.09.2011r.

Szczególne uznanie należy się Pani Zosi, która od początku otoczyła nas troskliwą opieką, a jej profesjonalizm, umiejętność słuchania oraz nie znikający z twarzy uśmiech, to tylko nieliczne z wielu cech dobrego menadżera, którym niewątpliwie jest :). Dzięki dużemu zaangażowaniu Pani Zosi i oczywiście całej "załogi" ani przez chwilę nie musieliśmy się o nic martwić.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w ten wyjątkowy dzień bawiliśmy się właśnie tutaj. Wspaniała atmosfera - w szczególności profesjonalna obsługa - przemili i uśmiechnięci Panowie, którzy wytrwale i dzielnie towarzyszyli nam do białego rana ;) oraz fantastycznie udekorowana przez Panią Agnieszkę sala - sprawiły, że ten dzień zapamiętamy do końca naszego życia.

Wszyscy goście byli zachwyceni smakiem, wyglądem i sposobem podania potraw, za co serdecznie dziękujemy kucharzom.

Nie możemy nie wspomnieć o przygotowanym specjalnie dla nas Apartamencie dla nowożeńców, co było bardzo miłym gestem ze strony hotelu Liburnia.

Za to i za wszystko inne jeszcze raz bardzo gorąco dziękujemy. To między innymi dzięki Wam wspomnienia o naszym weselu są nieustannie żywe.

Pozdrawiamy
Beata i Bartłomiej

Kontakt

ul. Liburnia 10
43-400 Cieszyn
tel.: 33 852 05 31, 780 043 099
tel. restauracja/pizzeria: 33 852 29 92, 780 043 098
recepcja@liburniahotel.pl

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.

nawigacja
Projektowanie stron