Wesela

Wesele Magdaleny i Jerzego

Chcielibyśmy bardzo podziękować za pomoc i organizację naszej uroczystości weselnej pracownikom Hotelu "Liburnia" i pani Zosi. Pomimo tego ,że mieszkamy za granicą i nie mogliśmy aktywnie uczestniczyć w przygotowaniach do wesela, pomoc pani Zosi okazała się niezastąpiona i całość przyjęcia weselnego przebiegła dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy.

Sala została przepięknie udekorowana przez p. Agnieszkę, która zwykłą salę konferencyjną przemieniła sie w niebiesko - białą salę balową.

Slowa uznania należą się również profesjonalnej obsłudze, które dbała o nas i o naszych gości; wszyscy uczestnicy wesela chwalili sobie przepyszne jedzenie oraz to,że ich każde życzenie było spełniane w mgnieniu oka przez profesjonalistów.

Goście weselni byli bardzo zadowoleni z zakwaterowania w komfortowych pokojach i apartamentach. Nas, nowożeńców, czekała również miła niespodzianka w apartamencie - romantycznemu nastrojowi płonących świec, towarzyszył schłodzony szampan...

Jeszcze raz wyrażamy słowa naszego uznania dla całego zespołu Hotelu "Liburnia" i dziękujemy za wspaniałą obsługę.

Pozdrawiamy
Magdalena i Jerzy

Kontakt

ul. Liburnia 10
43-400 Cieszyn
tel.: 33 852 05 31, 780 043 099
tel. restauracja/pizzeria: 33 852 29 92, 780 043 098
recepcja@liburniahotel.pl

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.

nawigacja
Projektowanie stron