O_nasO_nasO_nasO_nasO_nas

Przyjęcie weselne w hotelu

2017-11-09

Zaczyna się niewinnie - kilka ulotnych spojrzeń, kolejne spotkania, zauroczenie, miłość, zaręczyny... A od zaręczyn do ślubu już niedaleka droga! Jak sprawić, aby ten dzień był na prawdę wyjątkowy i jak zorganizować wesele marzeń? Przeczytajcie nasze wskazówki :)

Sala weselna
Przygotowaliście już listę gości, z którymi chcecie spędzić ten wyjątkowy dzień i wieczór. Przyszedł czas na znalezienie idealnej sali weselnej. Jak to zrobić? Przy jej wyborze pamiętajcie, że powinna być klimatyzowana. W końcu podczas licznych tańców i zabaw może zrobić się na prawdę gorąco! Dużym walorem, który Wasi Goście z pewnością docenią, będzie możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza na tarasie. Macie swój pomysł na dekorację sali? Przedstawcie go menedżerowi hotelu, z którym będziecie ustalać wszystkie szczegóły dotyczące uroczystości.

 


Menu weselne
Oczywiście przyjęcie weselne nie może obyć się bez starannie ustalonego wcześniej menu. Warto podtrzymać tradycję i rozpocząć uroczystość od powitania chlebem i solą, a także wzniesienia toastu lampką szampana.  Standardowe menu weselne składa się z zupy, dania głównego z dodatkami, deseru, zimnej płyty, gorącej kolacji, napojów. Przykład? Rosół z makaronem i kluseczkami wątrobianymi, pierś z kurczaka z musem brokułowym, lody waniliowe z gorącymi malinami, deska pieczonych mięs i wędlin, sałatki, żurek z jajkiem i kiełbasą podany w chlebie. Brzmi pysznie? Z pewnością! :)

 


Oprawa weselna
Ślub i wesele to cudowne wydarzenia w życiu. Warto je odpowiednio uwiecznić korzystając z usług fotografa, kamerzysty. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się również filmowanie dronem. Zastanówcie się, w jaki sposób chcecie nakręcić swoją uroczystość. Na pewno po latach będziecie miło wspominać ten dzień oglądając zdjęcia i film weselny :)

 


Atrakcje
Nie ma wesela bez muzyki, tańców i zabaw. Jeśli chodzi o muzykę to możecie wybrać zespół weselny lub DJ-a. A gdyby tak jednym z punktów wieczoru była sesja w fotobudce? Na pewno Wasi Goście chętnie z niej skorzystają. Chcecie, aby Wasze wesele były nieco nietypowe i inne niż wszystkie? Uruchomcie swoją kreatywność i wspólnie z hotelem zorganizujcie wesele tematyczne!

 

<<Powrot
Kontakt

ul. Liburnia 10
43-400 Cieszyn
tel.: 33 852 05 31, 780 043 099
tel. restauracja/pizzeria: 33 852 29 92, 780 043 098
recepcja@liburniahotel.pl

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.