PlenerowePlenerowePlenerowePlenerowePlenerowePlenerowe

Imprezy plenerowe i wyjazdowe

Jako Hotel i  Restauracja Liburnia oferujemy nie tylko wspaniałe miejsce wypoczynku i świetną kuchnię, ale także wiele okazji do zwiedzania atrakcyjnych miejsc w Cieszynie i okolicy. 
Współpracujemy z położonym nieopodal (10 minut piechotą) najstarszym, ciągle pracującym polskim browarem - Browarem Zamkowym w Cieszynie, gdzie warzy się piwo metodami tradycyjnymi nieprzerwanie od 170 lat. Oferujemy możliwość zwiedzania połączonego z degustacją piwa lub warsztatami piwnymi, a także zaaranżowania dowolnej imprezy w jednej z historycznych sal browaru.

Hotel Liburnia leży na granicy z Republiką Czeską, dlatego na Państwa życzenie możemy zorganizować wycieczki, między innymi do położonej niedaleko Brna, na terenie Moravskiego Krasu, Jaskini Punkevni, z możliwością spływu łodziami podziemną rzeczką Punkvą. Oferujemy także zwiedzanie zabytkowego, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, Kromierzyża, dawnej rezydencji biskupów i arcybiskupów ołomunieckich, a także przejazd do Vizovic - miasteczka znanego z wyrobu wybornej śliwowicy, zwiedzanie słynnej gorzelni Jelinek, czy po prostu wyjazd do Czeskiego Cieszyna na kręgle, čepované pivo i olomoucké tvarůžky.

Wszelkiego rodzaju eventy, pokazy artystyczne, zabawy mogą stanowić idealny dodatek do spotkań integracyjnych czy szkoleń, a zakres naszych usług pozwala nam na dostosowanie oferty do Państwa potrzeb, począwszy od doboru odpowiedniej sali, kompozycji menu, po zapewnienie dodatkowych atrakcji w trakcie pobytu.
 
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wydarzenia organizowane w Hotelu Liburnia były niezapomniane.

 

Kontakt

Zofia Wszołek - manager hotelu
tel.: 33 852 05 31, 512 850 863
e-mail: z.wszolek@liburniahotel.pl

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.

nawigacja
Projektowanie stron